Фен Форум България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share|

Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго!

Предишната тема Следващата тема Go down
СъобщениеАвтор
ПисанеЗаглавие: Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! EmptyЧет Авг 22, 2013 4:19 pm

Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! 6474451S

Анотация:

Романът "Боен кон" разказва затрогваща история, която започва започва в тихата английска провинция в навечерието на Първата световна война. През 1914 г. младият кон Джоуи е откъснат от влюбеното в него момче, продаден на армията и изпратен на Западния фронт по време на най-ожесточените сражения. Със своя офицер той се устремява неустрашимо към бойните линии на врага, за да се изправи пред страховитото лице на войната. Оттам насетне следва една одисея, изпълнена с неочаквани обрати, героизъм, самоотверженост, величие и много вълнуващи моменти.

Ветровете на войната запращат Джоуи на различни места, но навсякъде той спечелва сърцата на войниците, които намират опора и утеха в неговата смелост и дух. Очаровани от него, накрая те му се отплащат в един затрогващ финал, който никога няма да забравите.


Форум Dark Side и прекрасното издателство "Пергамент Прес" ви предизвикват с нов конкурс! Спечелете две бройки от "Боен кон" от Майкъл Морпурго!

Изисквания:
1. Да имате поне 15 мнения!
2. Да отговорите на въпроса!
3. Да споделите линк към конкурса в някоя от социалните мрежи!

Условия:
Отговорете на въпроса с минимум 3 изречения!
Въпрос: Чели ли сте други книги от "Пергамент Прес"? Харесаха ли ви?

Моля, след като отговорите на въпроса в темата да си пратите данните на имейла ни - darkside_forum@abv.bg.

Име:
Адрес:
Пощенски код:
Телефон:

Победителите ще бъдат избрани на лотариен принцип!

Конкурса приключва на 1 септември! Победителите ще бъдат обявени вечерта на същия ден! Успех!


Последната промяна е направена от Bubole4eKle4e на Чет Сеп 05, 2013 3:38 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Bubole4eKle4e

АдминистраторАдминистратор
Bubole4eKle4e
Местожителство: : София
Брой мнения : 704
Дата на присъединяване: : 29.04.2012
Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! Empty
https://fanforumbg.bulgarianforum.net
Върнете се в началото Go down
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! EmptyЧет Авг 22, 2013 8:45 pm

И ето и моят отговор на въпроса : До сега не съм чела книги от издателство "Пергамент прес". Смятам да прочета за в бъдеще "Крадецът на книги" - звучи дяволски интересно и "Тетрадката" - книга, която ми препоръчаха. Ако спечеля, книгата "Боен кон" ще бъде първата книга на издателство "Пергамент прес", която ще съм прочела. Резюмето звучи доста интересно и не се и съмнявам, че е изключително завладяваща и хубава книга. ~
Oni-san

ПобедителиПобедители
Oni-san
Местожителство: : София
Брой мнения : 28
Дата на присъединяване: : 25.03.2013
Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! Empty
Върнете се в началото Go down
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! EmptyСъб Авг 24, 2013 8:03 am

Чела съм "Крадецът на книги", доста странна, но увлекателна книга.Надявам се скоро да прочета "Аз съм пратеникът" от същия автор.
"Боен кон" изгелжда доста сериозна и дълбоко емоционална книга, защото действието се развива по време на Първата световна война, а дори филмите с такава тематика винаги са ме подтискали. Изглежда ми много интересна и имам огромно желание да прочета книгата.

Пратих си данните и споделих https://twitter.com/viks_kk/status/371180044267163648
viks

ПотребителиПотребители
viks
Местожителство: : Bulgaria
Брой мнения : 29
Дата на присъединяване: : 11.03.2013
Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! Empty
Върнете се в началото Go down
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! EmptyНед Авг 25, 2013 9:26 am

Изпратих си данните, но се обърках и пуснах и отговора на въпроса към тях. Проблем ли е? И колко ще бъдат победителите?
zori_sz

ПотребителиПотребители
Местожителство: : Стара Загора
Брой мнения : 21
Дата на присъединяване: : 21.10.2012
Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! Empty
Върнете се в началото Go down
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! EmptyНед Авг 25, 2013 10:45 am

Победителите са двама. По принцип трябва да е в темата, затова аз го поствам:

zori_sz:
- Ох, и тук отново вървя на сляпо. За съжаление не знаех за това издателство, но след щателно претърсване из интернет открих, че “Пергамент Прес” предлагат много сполучливи и разнообразни книги, което страшно много ми допада. Обожавам творби, които те карат да се отпуснеш и разведриш сред сивотата от живота в 21ви век. Благодаря на сайта ви, който ми разкри това невероятно издателство. Ще го имам в предвид. И така щом не бях чувала за “Пергамент Прес” досега, то следователно не съм и чела книга, издадена от тяхната печатница. Това отчитам за голяма грешка и ще се опитам да поправя пропуска си в най-близки дни.


Успех на всички! Писмата ви са получени :)
Bubole4eKle4e

АдминистраторАдминистратор
Bubole4eKle4e
Местожителство: : София
Брой мнения : 704
Дата на присъединяване: : 29.04.2012
Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! Empty
https://fanforumbg.bulgarianforum.net
Върнете се в началото Go down
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! EmptyПон Авг 26, 2013 7:48 am

Аз също не мога да се похваля, че съм чела книги от издателство "Пергамент прес". Прочетох хубави отзиви за "Крадецът на книги", а и съм я виждала в ръката на приятел, това привлече много вниманието ми. "Боен кон" звучи също интересно, така че с удоволствие се включвам в конкурса. :)
Любомира

ПотребителиПотребители
Любомира
Местожителство: : София
Брой мнения : 30
Дата на присъединяване: : 12.02.2013
Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! Empty
Върнете се в началото Go down
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! EmptyСря Авг 28, 2013 9:58 am

Колко ще са победителите?
zori_sz

ПотребителиПотребители
Местожителство: : Стара Загора
Брой мнения : 21
Дата на присъединяване: : 21.10.2012
Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! Empty
Върнете се в началото Go down
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! EmptyСря Авг 28, 2013 11:52 am

По-горе съм го написала. Победителите са двама! Smile 
Bubole4eKle4e

АдминистраторАдминистратор
Bubole4eKle4e
Местожителство: : София
Брой мнения : 704
Дата на присъединяване: : 29.04.2012
Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! Empty
https://fanforumbg.bulgarianforum.net
Върнете се в началото Go down
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! EmptyСря Авг 28, 2013 8:34 pm

Чела съм "Аз съм пратениът" на Маркъс Зюсак, която много ми хареса, въпреки че смятам другата му книга, издадена на български, "Крадецът на книги" (тя пак е тяхна?), за по-добрата от двете. Също така "Очи от рая" на Алис Сиболд, която също ми остави много приятни впечатления. Визията на филма е толкова красива, оттам и хубавата корица. Освен това "Фантомът от операта" и една от книгите на Никълъс Спаркс. Не съм сигурна коя точно, защото аз като цяло не съм почитателка на автора и съответно се разочаровах и от книгата. Иначе издателство преиздаде книгите на Кормак Маккарти с много стилни корици, които не само се превърнаха в едни от най-любимите ми книги, но и с удоволствие си ги взех и ги добавих в колекцията си. Също така и "Жената в черно", която не ме изненада с нещо кой знае какво, но не мога да кажа, че ми беше неприятна за четене.

Успех и на останалите.
blue.

blue.
Местожителство: : .
Брой мнения : 15
Дата на присъединяване: : 28.08.2013
Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! Empty
Върнете се в началото Go down
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! EmptyЧет Авг 29, 2013 3:12 pm

До скоро и аз не бях чувала за издателство "Пергамент Прес", участвала съм в конкурси за техни книги, но така и не спечелих. По принцип, когато чета една книга не обръщам много внимание кое издателство я издава, така че не мога да бъда сигурна дали не съм чела нещо тяхно по някое време. Видях, че Тетрадката на Никалъс Спарк е издадена от това издателство, така че мога да кажа със сигурност, че поне нея съм прочела. Хареса ми, макар форматът й малко да ме учуди...Малка книжка, но засяга много важни теми, една наистина сърцераздирателна история, която няма как да не разтупти сърцето ти.
Мисля, че Боен кон също ще бъде интересна и затова се включвам в конкурса.

Не мога да пусна линка към туитър, където споделих конкурса, поради изискването за седемте дни.
New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information. написа:
В профила ми съм посочила туитъра си, където можете да проверите :)
darina112

darina112
Местожителство: : Димитровград
Брой мнения : 18
Дата на присъединяване: : 29.08.2013
Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! Empty
Върнете се в началото Go down
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! EmptyНед Сеп 01, 2013 4:07 pm

Кога да очакваме победителят?
zori_sz

ПотребителиПотребители
Местожителство: : Стара Загора
Брой мнения : 21
Дата на присъединяване: : 21.10.2012
Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! Empty
Върнете се в началото Go down
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! EmptyНед Сеп 01, 2013 5:14 pm

Чакаме издателството да ни отговори, затова конкурсът се удължава.

Има още малко време да се включите. Побързайте! Smile 
Bubole4eKle4e

АдминистраторАдминистратор
Bubole4eKle4e
Местожителство: : София
Брой мнения : 704
Дата на присъединяване: : 29.04.2012
Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! Empty
https://fanforumbg.bulgarianforum.net
Върнете се в началото Go down
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! EmptyНед Сеп 01, 2013 6:37 pm

Чела съм Крадецът на книги, не цялата за жалост. Но имам намерение в бъдеще да я прочета, защото е уникална по-рода си и всеки който я е чел ще бъде заинтригуван от това че в книгата разказвачът е смъртта. Да хареса ми. Колкото до Боен кон, не съм я чела, но съм гледала филма и щом той ме трогна, няма как книгата да не ме. :)
Михаела

ПотребителиПотребители
Местожителство: : София-Банкя
Брой мнения : 20
Дата на присъединяване: : 13.02.2013
Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! Empty
Върнете се в началото Go down
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! Empty

Sponsored content

Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго! Empty
Върнете се в началото Go down

Спечелете "Боен кон" от Майкъл Морпурго!

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото

Similar topics

-
» Боен кон - Майкъл Морпурго» Победителите от "Боен кон" на Майкъл Морпурго» Спечелете с нас - "Зуу Сити" от Лорън Бюкс!» Спечелете "Средният свят: Каменните ягуари"» Спечелете ''Каменните ягуари: Клуб краят на света''
Страница 1 от 1
Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Фен Форум България :: Информационен център :: Конкурси за книги-
Идете на: